KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10031235
*
nr 1003 1235
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Hustak, 257/310, motivet: 36x42
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
söndag 20 december 2015
kl 19:20:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/12 18:10:55
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hustak linoleumsnitt svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:13
-
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1003 1235
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Hustak, 257/310, motivet: 36x42
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
söndag 20 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/12 18:10:55 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hustak linoleumsnitt svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:13 -
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:15 -
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14